A gygyts a legsibb formja
2005.07.19. 19:46
Ki ne emlkezne arra, hogy ddanyink milyen mdszerekkel gygytottk szeretteiket otthonukban? Mirt merlt ez feledsbe?
Gygyts kzrtttel
A legsibb korokban ltezett mr ez a gygymd. Jzusrl legendk sora maradt fenn a Bibliban. A termszeti npeknl ma is ltalnos szoks, s az anykban ma is l az si sztn, hogy amikor a gyermeket baj ri, mondjuk megsrl, azonnal simogatni kezdi a fj testrszt.
A civilizci, s a tudomny fejldse az emberek tbbsgt leszoktatta errl a "termszetes gygymdrl". Olyannyira, hogy az orvostudomny mr gy vli: ez babona !.Persze ugyangy vlekedtek nhny ve mg az akupunktrrl, az akupresszrrl, a negatv gondolatok rkkelt hatsrl is!
Gygyt energia - kzvettkn keresztl Egy biztos: minden korban lteztek - s lteznek ma is - szp szmmal olyanok, akik az tlagnl jval tbb energival rendelkeznek, s ezrt az rintsk gygyt. Ezt nemcsak k lltjk magukrl, hanem a tnyek (gygyult betegeik) is igazoljk. A nyolcvanas vek legends gygytja, Clive Harris utn nagyon sok "rint" bukkant fel szerte a vilgban. A tudsok egy rsze ezt tagadja s mg arra is hajland, hogy tudomnyos magyarzatot keressen az rintses gygymd hatsa. Az amerikai Rhine Puthoff, a brit C. Burgent, a nmet Bender professzor s a tudsok kzl mg sokan azt lltjk, hogy igenis lehet hatni a beteg szervezet energijra, hiszen maguk is eredmnyesen alkalmazzk. Harris azzal magyarzza a gygyhatst, hogy a beteg szervezet mintegy "kiesett a ritmusbl", s az rint ezt a ritmust lltja helyre a sajt bio-energijt tadva. A folyamat azrt nem ilyen mechanikus, de ktsgtelen, hogy az rints alig nhny msodpercig tart. Napjainkban mr az sem ritka, hogy tmegek kezelsnl hasznljk. Nardelli az 1980-as vekben stadionnyi beteget gygytott egyszerre. A ltvny lenygz volt! Szz ember llt a leltkon, pedig megafonon utastotta az embereket, hogy fogjk meg egyms kezt. Ezzel tbb kilomter hossz llncot alkottak, s e lncban sszekeveredett a bioenergia.
Az emberek ilyenkor a testkn tsuhan forrsgrl szmoltak be. Az orvosbizottsgok ellenrzse szerint rezhet volt a javuls. A kutatk gy prbltak rjnni a kzrtttel gygytk titkra, hogy munka kzben vizsgltk ket, s kiderlt, hogy rendkvl nagy energia sugrzik a testkbl. A gygyt szemlynek munka kzben sokkal tbb oxignre van szksge, mint mskor. Gyorsabb a szvverse, s testnek elektromos vezete (aurja) jval kiterjedtebb, ersebb, mint a htkznapi emberek. Az auraltk pedig esksznek r, hogy az rintssel gygytk mg az tlagnl nagyobb aurval rendelkeznek.
rints kzben az aurjuk (ez az energiaburok) valsggal "LNGOL".
|